Rzetelna wiedza jest podstawą odpowiedzialnych wyborów. Wspieramy Rodziców i Nauczycieli w świadomym wychowaniu Dzieci i Młodzieży

Obecnie zajęcia realizują:

Edyta Dziados

Katarzyna Gzyl

Magdalena Wolańska

i inni współpracownicy Fundacji Falochron


Założyciele nieformalnej grupy edukatorów seksualnych NAWIGATOR:

zdjęcie beataBeata Bliżanowska - Piersiak

Koordynator i pomysłodawca projektu, psycholog, trener. Ukończyła Szkolenie Trenerów Edukacyjnych i Rozwojowych STER oraz Studium Przeciwdziałania Patologii Społecznej. Współpracuje z FALOCHRONEM - Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole. Uczestniczy w realizacji projektu STRONG, mającego na celu przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej wśród młodzieży. Interesuje się podejściem systemowym w psychoterapii. Lubi koty, podróże i taniec.

 


Edyta Dziados

Psycholog szkolny, trener, edukator seksualny. Pracowała z Zespołami Interdyscyplinarnymi i Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z różnych stron Polski. Współpracuje z Falochronem - Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole. Odbyła 1,5-roczny staż w Ośrodku Twórczej Edukacji Kangur oraz pełniła funkcję koterapeuty w zamkniętej grupie psychoterapii nerwic. Na co dzień szuka sposobów zwiększania dobrobytu psychicznego i odporności psychicznej gimnazjalistów ;) Interesuje się praktycznym zastosowaniem teorii systemów oraz teologią liturgii chrześcijańskiej. Lubi podróże, taniec i czekoladę.


Katarzyna Gzyl

Psycholog, trener. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Trenerów Edukacyjnych i Rozwojowych STER. Współpracuje z Falochronem - Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole. Prowadziła szereg warsztatów i szkoleń z zakresu kompetencji społecznych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Brała udział w kilku projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Obecnie jest po drugiej stronie - zajmuje się logistyką szkoleń. Zawodowo interesuje się profilaktyką uzależnień oraz zróżnicowaną metodologią warsztatową. Uwielbia literaturę reportażową, Friends'ów i pierogi swojej mamy.


Jakub Piersiak

Psycholog, trener twórczości, edukator seksualny. Ukończył Szkołę Trenerów BAZA 2009, Szkołę Dramy Stosowanej oraz inne kursy związane z prowadzeniem warsztatów. Pracuje jako psycholog szkolny oraz trener, realizował też różne programy edukacyjno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży. Zainteresowania zawodowe to inteligencja emocjonalna, coaching, drama i twórczość. Poza pracą lubi uprawiać narciarstwo, grać na gitarze i w gry planszowe.

 

Autor zdjęć : Maciek Walaszczyk

Dziękujemy!